Jesienne spotkanie Klubu Retro  Jesienne spotkanie Klubu Retro  Jesienne spotkanie Klubu Retro

21 października 2021 r. jak zwykle w gościnnych progach IV LO odbyło się nasze spotkanie. Po prawie dwóch latach (spowodowane pandemią) mogliśmy się ponownie się zobaczyć, porozmawiać, powspominać i poznać nową jednostkę oświatową, jaką od 1 września br. jest Zespól Szkół i Placówek Sportowych, w skład którego wchodzą: SP Nr 3, IV LO i MOS. Zaproszenie na spotkanie przyjęły: Hanna Szuszkiewicz – Dyrektor ZSiPS oraz Kamila Boros i Barbara Jarosz – wicedyrektorki IV LO. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy Pani dyr H. Szuszkiewicz, która przedstawiła organizację nowej szkoły oraz wizję dalszego rozwoju zmierzającego do powołania Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz utworzenia klas dla przyszłych paraolimpijczyków.
Panie Dyrektorki zapewniły nas o swoim wsparciu działań, jakie będzie podejmować Klub Retro.
Ponadto były wspomnienia....wspomnienia...,tym milsze, że dotyczyły m.in. lat szkolnych Pani H. Szuszkiewicz (Margol), absolwentki Studium Nauczycielskiego.
Miło nam było słuchać, jak serdecznie i ciepło wspominała swoich nauczycieli, tych obecnych i nieobecnych na spotkaniu.
Było to pięknie spędzone popołudnie.
Dziękujemy za to Dyrekcji ZSiPS.