Wiosenne spotkanie 2016 r.  Wiosenne spotkanie 2016 r.  Wiosenne spotkanie 2016 r.

21 kwietnia spotkali się przyjaciele z Klubu „ Retro” w gościnnych murach IV Liceum Ogólnokształcącego. Honorowymi gośćmi była Dyrekcja szkoły, która jest nam bliska, szczególnie dyr. Sylwester Stanicki – absolwent naszego Studium Nauczycielskiego, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor a obecnie dyrektor IV LO.

Jak zawsze dzieliliśmy się naszymi smutkami i radościami, wspominaliśmy minione lata. Z dużym zainteresowaniem słuchaliśmy naszych gości, którzy mówili o sukcesach, ale także o pokonywanych problemach szkoły.

Kol. Krystyna Piotrowska przedstawiła program wrześniowej wycieczki do Szczecina i okolic. Już cieszymy się na nasz wspólny wyjazd. Następne spotkanie zaplanowaliśmy na grudzień b.r.