Srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Nasz uczeń klasy 1B Jakub Ignaczyk, trenujący boks w klubie KSW Tygrys Elbląg, zdobył srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, rozgrywanej w dn.: 27.05.-02.06.2026 w Spale. W walce finałowej uległ zawodnikowi Martinowi Materle z PGE BKS Skorpion Szczecin 1:4.

Gratujemy wyniku i ambitnej postawy!