W dniach: 6-7.06.2026, w gdyńskiej hali Polsat Plus Arena, nasi szkolni judocy rywalizowali z sukcesami, w Otwartym Pucharze Polski U-18, U-21 w ramach międzynarodowej imprezy: Judo Baltic Cup. Najlepiej spisała się tegoroczna maturzystka Klaudia Fedyna z kl. 4D, zajmując 1m. (U-21, + 78 kg). Na podium stanął również Igor Łutaj z kl. 3C, zdobywając brązowy medal (U-18, 81 kg), a Daniel Ośka z kl. 2A, sklasyfikowany został na 9m. (U-18, 50 kg).
Gratulacje!