Trwa Finał XI Olimpiady Solidarności w Lublinie. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentuje 3-osobowa drużyna w skład, której wchodzi uczeń naszej szkoły - Sebastian Knigawka z kl. 3e.
Po dniu pełnym zwiedzania i poznawania historii Lublina, uczestnicy przystąpili do najważniejszego sprawdzianu – egzaminu oraz obrony finałowej pracy czyli filmu na wybrany wcześniej temat.
Powodzenia! Trzymamy kciuki