Jesienne czytanie  Jesienne czytanie  Jesienne czytanie

Kolejna edycja „Jesiennego czytania" za nami. W akcji promującej czytelnictwo wzięły udział wszystkie klasy. W czasie lekcji nauczyciele czytali młodzieży fragmenty książek.

Dla uczniów była to chwila wytchnienia i relaksu od zajęć szkolnych, ale również miło spędzony czas.

KIERMASZ KSIĄŻEK WYCZYTANYCH  KIERMASZ KSIĄŻEK WYCZYTANYCH

16.09.2022 r. w bibliotece szkolnej odbył darmowy „Kiermasz Książek Wyczytanych". Młodzież mogła sobie wybrać książki z wystawy i zabrać ze sobą do domu. Kiermasz cieszył się szczególną atrakcyjnością wśród uczniów klasy Ib.

Zapraszamy do wypożyczania.

Nowości w bibliotece  Nowości w bibliotece  Nowości w bibliotece

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku przypada święto bibliotek szkolnych. Z tej okazji w naszej szkole organizowane jest "Jesienne czytanie". W tym roku odbyło się ono 28 października na 4 godzinie lekcyjnej. We wszystkich gabinetach lekcyjnych, salach gimnastycznych i innych miejscach, gdzie odbywały się zajęcia, nauczyciele czytali uczniom. Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych to "Baśnie i legendy z całego świata" ("Fairy Tales and Folk Tales Around the World"), dlatego też naszą wyobraźnią zawładnęły siły nadprzyrodzone, cudowne zdarzenia, nadnaturalne postacie i zjawiska.