Zachęcamy do udziału w projekcie CEMS Chance

6-9 grudnia w Warszawie odbędzie się jedenasta edycji projektu CEMS Chance, który jest organizowany przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.
Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 4-19 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Do udziału w jedenastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.
Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Gorąco zapraszamy !

CEMS CEMS