Obóz  Obóz  Obóz

Od poniedziałku do piątku klasa sportowa przebywała na obozie sportowo-rekreacyjnym w Mikoszewie. Co to był za wyjazd... Trudno opisać to w kilku zdaniach. Klasa IC jest z pewnością wielozadaniowa.
W trakcie pięciu dni uczestniczyliśmy w zajęciach sportowych (bieganie po lesie i plaży, gry zespołowe, fitness ), posprzątaliśmy plażę, zwiedziliśmy rezerwat przyrody „Mewia Łacha" oraz zobaczyliśmy ujście Wisły. Świętowaliśmy Dzień Dziecka, czytaliśmy na plaży, świetnie bawiliśmy się przy ognisku i na dyskotece. Dużo emocji dostarczyła nam zabawa w „Policjantów i złodziei" oraz bitwa na balony z wodą. Niestraszna nam była nawet zimna woda w morzu.
Długo będziemy wspominać ten wyjazd. Dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za bardzo mile spędzony czas. Teraz wracamy do szkoły i powalczymy o zwycięstwo w klasyfikacji na koniec roku szkolnego ;)