Narodowe Święto Niepodległości  Narodowe Święto Niepodległości  Narodowe Święto Niepodległości
W naszej szkole obchodziliśmy je bardzo uroczyście. W tym dniu cała społeczność naszej szkoły, w ramach świętowania 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, włączyła się do akcji „Szkoła do hymnu" ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewaliśmy 4 –zwrotkowy hymn narodowy.

Punktem kulminacyjnym była uroczysta akademia przygotowana przez panią Małgorzatę Mularską. Profesjonalnie i wzruszająco wykonane utwory zawdzięczamy utalentowanym uczniom z naszej szkoły: Nadii Kameckiej z klasy 1a, Nikoli Wiatr z klasy 1c , Zosi Lebiodzie z klasy 2c, Alicji Halarczyk z klasy 2a i Kamilowi Bielowi z klasy 2b. Uroczystość prowadziły : Klaudia Bronhard i Natalia Siedlecka z klasy 2a. Oprawę muzyczną przygotowała i pięknie na gitarze grała pani Małgorzata Urban. Całość montażu multimedialnego i dźwięk zawdzięczamy staraniom Aleksandry Gronuś z klasy 3a. Wszystkim młodym artystom podziękowano gromkimi brawami. Niezapomniane, wzruszające chwile zostaną na długo w naszej pamięci.

Małgorzata Mularska