Zakończenie roku szkolnego 2021/2022  Zakończenie roku szkolnego 2021/2022  Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022.
Podczas gali uhonorowano najlepszych uczniów świadectwami z wyróżnieniem, dyplomami i nagrodami.
Pani Dyrektor Hanna Szuszkiewicz podziękowała uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w pracę dydaktyczną oraz życzyła wspaniałych, bezpiecznych wakacji.
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Edyta Smogorzewska, złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowała za wspólnie spędzony rok szkolny.
Podczas uroczystości miało miejsce pożegnanie Pani Wicedyrektor Kamili Boros oraz Pani Profesor Renaty Przybysz. Wraz z kwiatami popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za każdy dzień spędzony w murach naszej szkoły, za troskę i wielkie serce.
Ostatnim punktem uroczystości była część artystyczna, którą przygotowały klasy : II A, II B oraz uczennica klasy I A Natalia Klucznik.
Dziękujemy uczniom tych klas za wspaniałą współpracę, ogromne zaangażowanie w przygotowaniach do przedstawienia.

Do zobaczenia we wrześniu.