Wolontariusze z IV LO aktywnie uczestniczyli w organizacji Biegu Piekarczyka. Ich zadaniem było wspieranie organizatorów, udzielanie informacji uczestnikom oraz pomoc przy zabezpieczaniu trasy. Uczniowie wykazali się odpowiedzialnością, zaangażowaniem i umiejętnością pracy zespołowej.
Składamy wolontariuszom serdeczne podziękowania za pomoc podczas Biegu Piekarczyka
Bieg Piekarczyka
- Szczegóły
