Certyfikat „Szkoła z Życiem"

IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu otrzymało certyfikat „Szkoła z Życiem" od Fundacji DKMS za zaangażowanie w projekt #Komórkomania. 
To wyróżnienie jest dowodem na to, że nasza społeczność szkolna aktywnie wspiera ideę dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych, szerzy wiedzę o nowotworach krwi i daje nadzieję osobom potrzebującym przeszczepienia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i wolontariuszom za zaangażowanie! Razem możemy ratować życie.