Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska zorganizowano dziś w Elblągu uroczystość wręczenia nagród za szczególne osiągnięcia z zakresu działalności ekologicznej. Eko - Wyróżnienie z IV LO otrzymała uczennica z klasy 3c Amelia Szewczyk. Wręczono dyplom oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu.
Gratulacje!
