Warsztaty w ramach projektu „Akademia Liderów Sportu"
- Szczegóły

Już w przyszłym tygodniu ruszamy z warsztatami w ramach projektu „Akademia Liderów Sportu"! z W-m Fim
Przed nami dwa wyjątkowe spotkania dla młodzieży aktywnej sportowo:
- warsztaty z psychologiem sportu – o motywacji, koncentracji, radzeniu sobie ze stresem, emocjach przed startem oraz budowaniu odporności psychicznej;
- warsztaty z dietetykiem – o zdrowym żywieniu, nawodnieniu, regeneracji, dobrych nawykach i wpływie diety na wyniki sportowe.
Projekt „Akademia Liderów Sportu – psychologia sportu, żywienie i zdrowe przywództwo" ma pomóc młodym sportowcom rozwijać nie tylko sprawność fizyczną, ale także wiedzę, pewność siebie, umiejętność współpracy i odpowiedzialne podejście do zdrowia.
To będzie świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak lepiej przygotować się do treningu, zawodów, nauki i codziennych wyzwań.
Do zobaczenia na warsztatach!
Akademia Liderów Sportu w IV LO!
- Szczegóły

Z radością informujemy, że na terenie IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu z W-m Fim realizowany będzie projekt: „Akademia Liderów Sportu – psychologia sportu, żywienie i zdrowe przywództwo".
Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 7 300 zł w ramach działań wspierających rozwój młodzieży, aktywność społeczną i sportową.
Celem projektu jest wzmacnianie kompetencji młodych sportowców nie tylko w obszarze sportu, ale także psychologii, zdrowego stylu życia, świadomego odżywiania oraz odpowiedzialnego przywództwa.
Dziękujemy za wsparcie i możliwość realizacji inicjatywy, która pomoże młodzieży rozwijać swoje pasje, budować pewność siebie i zdobywać umiejętności przydatne zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu.
Przed nami inspirujące działania, spotkania i warsztaty!
Pierwszy test sprawności do Oddziału Mistrzostwa Sportowego z Piłką Nożną
- Szczegóły
Jesteśmy po pierwszym terminie testu sprawności do Oddziału Mistrzostwa Sportowego z Piłką Nożną pod patronatem Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
Dziękujemy wszystkim za przybycie.
Pamiętajcie o terminach rekrutacji !
Dziękujemy za wpółpracę
- Szczegóły
Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie z Energa MKS „Truso" Elbląg i Energa Start Elbląg możemy rozwijać młode adeptki piłki ręcznej i dbać o ich jak najlepszą edukację.
Dziękujemy za współpracę
Wykład pt. „Zarządzanie stresem – jak ujarzmić bestię"
- Szczegóły
Uczniowie klas 2B i 3D, pod opieką swoich wychowawczyń, mieli okazję uczestniczyć w inspirującym wykładzie pt. „Zarządzanie stresem – jak ujarzmić bestię", poświęconym skutecznym sposobom radzenia sobie z napięciem i stresem w codziennym życiu.
Szczególnie aktywnie w wydarzeniu uczestniczyła klasa 3D o profilu psychologiczno-biznesowym, objęta patronatem Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Wykład stanowił cenne uzupełnienie wiedzy zdobywanej przez uczniów w ramach realizowanego programu nauczania.
Spotkanie poprowadziła pani Bogumiła Salmonowicz – pedagożka, terapeutka, doradczyni personalna, coach, wykładowczyni ANS w Elblągu i właścicielka Pracowni Doradztwa Personalnego, Edukacji i Terapii, człowiek z ogromną wiedzą i pasją. W ciekawy i przystępny sposób przedstawiła mechanizmy powstawania stresu oraz metody jego skutecznego kontrolowania.
Dziękujemy za wartościowe spotkanie i przekazaną wiedzę!
Licealiada w lekkoatletyce indywidualnej
- Szczegóły
Licealiada w lekkoatletyce indywidualnej: 2 x 1m. : Aleksandra Pietrzak- skok wzwyż (kl. 3E), Lena Tomaszewska - oszczep (kl. 3C), 1 x 2m. Maciej Gudaniec- 1500 m (kl. 2A), 2 x 2m.: Roksana Biernat- 100 m, skok w dal (kl. 3C). Nasi reprezentanci to: Klaudiusz Osowski- 800 m (kl. 2A), Oskar Kasprowicz- 1500 m (kl. 2A), Oliwier Mazowita- 100 m (kl. 1A), Kacper Nadarzewski - 400 m (kl. 1B), Igor Łutaj- pchnięcie kulą oraz rzut oszczep (kl. 3C)
Brawa dla wszystkich
